Reference

JAK JSTE S NÁMI BYLI SPOKOJENI?

 

Hodnocení našich zákazníků

 

Výroba na zakázku

 

"Vůně do skříně s mandlovým nádechem dělají radost návštěvníkům  Mandlárny. S HapAteliérem brněnského TyfloCentra jsme tento nápad zrealizovali v průběhu letošního roku. Tento drobný dárek v podobě srdíček, koleček nebo vánočních stromečků se skvěle ujal na našich prodejních pultech nejen v Hustopečích, ale i v Brně a v Praze. Jsem ráda, že naše spolupráce dává smysl a práci lidem s handicapem :-)".

Ing. Kateřina Kopová, jednatelka Hustopečské mandlárny s.r.o.

 

"S HapAteliérem brněnského TyfloCentra spolupracujeme už několik let. Na zakázku nám vyráběli například tužkovníky, koše na müsli a pečivo, ale také keramické obaly na květináče nebo třeba i medaile na sportovní hry. Tito šikovní lidé dokáží vytvořit krásné a kvalitní výrobky přesto, že na práci nevidí. Jejich výrobky na Vás “mluví a usmívají se”, mohu ze srdce doporučit, budou Vám přinášet radost". 

Dana Machová, Project Coordinator, Red Hat Czech

 

Firemní prodejní akce

"Dílna HapAteliér pro charitativní akce organizované dobrovolníky z IBM zajišťuje originální ručně dělané výrobky na Velikonoční jarmark. Ten je každoročně pořádán v prostorách IBM Client Innovation Centra v Brně. Loni se prodeje účastnila i naše kolegyně, která s organizací dlouhodobě spolupracuje. Spolupráce s organizaci je na výtečnou." 

Ivona Balážová, Project Manager, IBM Services

 

Workshop v dílně

Workshop pro zaměstnance CB&I s.r.o.

"V rámci dobrovolnické činnosti naší společnosti jsme se zúčastnili workshopu v HapAteliéru, při kterém si naši zaměstnanci mohli vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je, tvořit výrobky z keramiky a pedigu, bez možnosti využít k tomu zrak. Akce se zaměstnancům velice líbila, ocenili jsme zajímavost výkladu i přátelský přístup a všichni jsme dospěli k závěru, že veškeré výrobky svěřenců ateliéru jsou prostě neuvěřitelné."

Jana Komínková, HR Department, CB&I s.r.o.