Probíhá revize webových stránek, omluvte prosím případné nepříjemnosti.

Reference

JAK JSTE S NÁMI BYLI SPOKOJENi?

 

Hodnocení našich zákazníků

 

Výroba na zakázku 

"S HapAteliérem brněnského TyfloCentra spolupracujeme už několik let. Na zakázku nám vyráběli například tužkovníky, koše na müsli a pečivo, ale také keramické obaly na květináče nebo třeba i medaile na sportovní hry. Tito šikovní lidé dokáží vytvořit krásné a kvalitní výrobky přesto, že na práci nevidí. Jejich výrobky na Vás “mluví a usmívají se”, mohu ze srdce doporučit, budou Vám přinášet radost". 

Dana Machová, Project Coordinator, Red Hat Czech

 

Firemní prodejní akce

"Dílna HapAteliér pro charitativní akce organizované dobrovolníky z IBM zajišťuje originální ručně dělané výrobky na Velikonoční jarmark. Ten je každoročně pořádán v prostorách IBM Client Innovation Centra v Brně. Loni se prodeje účastnila i naše kolegyně, která s organizací dlouhodobě spolupracuje. Spolupráce s organizaci je na výtečnou." 

Ivona Balážová, Project Manager, IBM Services

 

Workshop v dílně

Workshop pro zaměstnance CB&I s.r.o.

"V rámci dobrovolnické činnosti naší společnosti jsme se zúčastnili workshopu v HapAteliéru, při kterém si naši zaměstnanci mohli vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je, tvořit výrobky z keramiky a pedigu, bez možnosti využít k tomu zrak. Akce se zaměstnancům velice líbila, ocenili jsme zajímavost výkladu i přátelský přístup a všichni jsme dospěli k závěru, že veškeré výrobky svěřenců ateliéru jsou prostě neuvěřitelné."

Jana Komínková, HR Department, CB&I s.r.o.

 

 

 

Evropský fond – Operační program zaměstnanost        Ministerstvo práce a sociálních věcí        Úřad práce ČR        Jihomoravský kraj        Světluška | Projekt Nadačního fondu českého rozhlasu        MAXPROGRES, s.r.o.        SAKO Brno, a. s.