Probíhá revize webových stránek, omluvte prosím případné nepříjemnosti.

modelovaný talíř ryba - střední

280 Kč / ks
Na dotaz (1 ks)

Modelovaný talíř ve tvaru ryby glazovaný houbičkovou technikou v barvách žluto-zelené a sytě tmavě zelené a modré. RŮZNÁ PROVEDENÍ.

Kategorie: Keramika

1) 

Talíř vyrobený technikou modelování ve tvaru ryby. Celý talíř je na glazovaný transparentní glazurou, podklad výrobku je krémový, okraj a detail hlavy je sytě tmavě zelený, ve vnitřní části je dozdoben designovým prvkem připomínající plovoucí hejno ryb v barvě modré a zelené glazury. Talíř je vhodný pro každou příležitost stolování, zejména pak na originální doplnění vánoční tabule, nebo pro milovníky ryb i jako doplněk.

2) 

Talíř vyrobený technikou modelování ve tvaru ryby, celý talíř je na glazovaný transparentní glazurou, podklad výrobku je krémový a ve vnitřní části je dozdoben houbičkovou technikou v barvě zeleno-žluté glazury. Talíř je vhodný pro každou příležitost stolování, zejména pak na originální doplnění vánoční tabule.

Rozměry jsou z důvodu ruční výroby pouze orientační. Barvy a přesné vzory výrobku se mohou z důvodu ruční výroby mírně lišit. Skutečná barva výrobku nemusí přesně odpovídat vyobrazení na fotografii, záleží na nastavení Vašeho monitoru či displeje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Evropský fond – Operační program zaměstnanost        Ministerstvo práce a sociálních věcí        Úřad práce ČR        Jihomoravský kraj        Světluška | Projekt Nadačního fondu českého rozhlasu        MAXPROGRES, s.r.o.        SAKO Brno, a. s.